I am not dead :)

19. června 2009 v 22:22 | *kRejZy* laMa |  deníK
Tak jsem se rozhodla zase se ozvat! Přecejenom už o mě měsíc a půl nic nevíte teda pokud nesledujete můj plurk či facebook.
Během té relativně dlouhé doby se přihodilo několik věcí.O většině z nich už jsem psala, ale jenom tak, že se budou konat o tom co se dělo zatím ne.
27.5.-byla jsem v Praze na celostátním kole doprovodné soutěže s českou spořitelnou, nechápu jak jsem se tam dostala, ale bylo to tak ! :-D a nakonec FAMFÁRY!!! skončila jsem třetí a vyhrála mp3 :) no alespoň vím po kom mám to, že dycky říkám "ty vole" nebyl tam se mnou nikdo z učitelů ale moje milá maminka a mirek ;)
3.6.-9.6. jsem byla v Anglii bylo to tam prostě skvělé,boží atp. jiná slova mě momentálně nenapadají:) tak nějak jsem se zkamarádila s lidma ze školy (tercie a holky z áčka) a s pár lidma ze školy z frýdku, kteří s námi také jeli.Většinu zájezdu jsme sice strávili v autobuse, ale i v něm nebyla nuda.Když jsme zrovna nespali pouštěli nám filmy.První, který nám pouštěli byl velmi pozitivní, o potopě Londýna, film který byl asi před týdnem v televizi, mezi další filmy patří například Taková normální rodinka, Piráti z Karibiku 3,Dannyho parťáci 3, a High School Musical (jakmile se objevil ten název půlka autobusu vykřikla"nééééééé" mimochodem s Potopou jediný film který sem viděla úplně celý, zbytek sem částečně prospala) za náma holky, které neustále zpívaly přes uličku..no to nebudem komentovat (cestou zpátky v tunelu, když se mi chtělo na WC mi schválně pouštěli bublající vodu :D) a před námi holky zažrané do stmívání nebo nového měsíce. Trochu jsem si zvýšila sebevědomí ohledně mé angličtiny (hned poté co jsem si ho úplně snížila, když sem v McD. nechápala co po mě chcou kdyý se mě ptali na Frites and drink), protože jsem si zvládla koupit pohledy a říct že chcu známky do česka a ještě jsem je učila říct česky známka :-D a taky sem se zeptala jestli nás pustí do London Eye (jestli vás to zajímá, nepustili zmrdi!).V ubytovacích zařízeních mě nejvíc pobavil styl záchodů a sprch ve Formulích (ve FR i v Londýne-ta byla ovšem odporná) čekání na zelenou :-D a hostel, kde jsme čekali deset postelí s bílým povlečením s dvoupatrovýma postelema v nějaké malé hnusné místnosti nás velmi překvapil!Nádhera, skoro jako doma až na ty odporně řvoucí pávy za oknem, to víte, farma. Měli jsme zastávky v Bruselu (Atomium-prolezli jsme ho celé :)),Hastings(dobré donuty, které jsem si musela objednat jako první protože mě tam holky poslaly se slovy "di první, ty si taková držka" což ovšem nemá na monču, která si chtěla objednávání usnadit a poté co si její kámoška objednala řekla "I too" :-D),Brighton(krásné aquarium a útočící racci),Beachy Head (bobrovo vykuřování na útesu a Lucka se svým"nechceš pomoct?" :-D případně volání na paraglidistu jaká má email poté, co jsme jej vyfotili :D) Seven sisters (s naším žezlem a neodolatelnou budkou :D),Stonehenge,Winchester(s kulatým stolem krále Artuše a s již zmíněným ztrapněním v MC),Salisbury (s Magna Cartou která nám visí doma v obýváku asi 3 roky :D),Windsor (s takovým tím sexy průvodcem ve formě sluchátka :-D) a konečně Londýn s neustálým chozením tam a zpátky z Trafalgaru na Picadilly Circus, sháněním dárků a všeho možného :) a nakonec i mým novým trikem I ♥ LONDON :)))..cesta zpátky byla už o něco kratší :)
12.6. jsem byla na celostátním kole v eurorebusu, kde jsme to posrali úplně maximálně a skončili 38. z 55 :-D ale nevadí..bylo to opravdu těžké, alespoň máme zážitky z cesty zpátky, kdy jsme tři hodiny stáli v uličce u záchodu a stál tam s námi nějaký týpek z Teplic a furt cosi říkal, ale aspoň nebyla nuda :)
14.-16.6.-školní výlet na Žermanicích..no bylo to fajn, hlavně vodní fotbal a táboráky večer..a hudba? :-D měla jsem dvě flétny a byly tam dvě kytary..no moc jsem se k flétnám nedostala:-D ale bylo to super. až na některé jednotlivce, kteří se ožrali no..


a teďka jsem strašně šťastná protože jak to tak vypadá budu mít asi jenom pět dvojek což je úplně megáááá
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

LeeeeeeeeeeeK =oD

BaaaaaaaaaF =oD

Komentáře

1 Nekdo Nekdo | 2. srpna 2009 v 18:24 | Reagovat

Ich bin eine kleine Butter.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.