ty titulky mě nudí!

25. dubna 2009 v 23:00 | *kRejZy* laMa |  deníK
V téhle chvílí se ve mě střídá hodně pocitů.Radost, štěstí,naštvanost,zklamání,odhodlanost..
Radost a štěstí díky eurorebusu..já to sice za jedince až tak skvěle nezvládla (9. místo), ale jako třída jsme skončili čtvrtí a pojedeme do Prahy :) opravdu se těším..bylo to velké překvapení.Když nás vyhlásili byla sem rozklepaná, v šoku,mimo a kdo ví co ještě :D opakovala sem furt "ty vole" nejlepší je stejně prupiska s bublifukem a flatout 2! :D...
naštvanost a zklamání- ani nevím jestli přímo zklamání..někteří lidi se v poslední době změnili a chovají se ke mě..jak to říct.DIVNĚ. přitom nevím o ničem co bych jim dělala, nechci ze sebe dělat svatouška nebo tak, ale fakt o ničem nevím..
odhodlání-konečně jsem se odhodlala dát si od plurku pauzu.Lidi tam mě už nebaví, stejně mi jenom nadávají a sou na mě hnusní a vždy sem ta špatná já, ale už sem si zvykla..nicméně hádat se s nima nehodlám..stejně si toho nikdo nevšimne, krom těch kterým sem o tom řekla :)

jak to tak vidím dlouho jsem tady nepsala takže kraťoučké shrnutí
•volejbalový turnaj zmíněný v minulém článku dopadl tak, že jsme skončili druhé (já moc nehrála a když sem hrála tak příšerně)
•o velikonocích proběhl velikánský úklid-návštěva mirkových rodičů :D
•několikrát jsme byli v kině..Jednou na filmě "Juno"-super komedie, ačkoliv někteří to zařadili do kategorie, blbost která se mohla líbit 13letým holčičkám, ale mi se to líbilo a na jejich soudy seru!
a podruhé na filmě "Želvy mohou létat"-tento film je údajně přístupný od 15, ale u nás tam byla věková kategorie cca 11-15, takže nevím..nevím co si o tomhle filmu mám myslet, přinejmenším byl zajímavý obsahem i dějem (o arabském jazyce a českých titulcích nemluvě), ale sama jsem ho ani nepochopila, a dokonce jsem z něj měla trochu deprese..
•den země..přednáška paní z planetária se mi líbila..bohužel byla kratší, než měla být..nějaké oříškové doplňovačky nebo co mě moc nebraly, ale během těch mi pan zástupce půjčil foťák, že mám něco nafotit pro školu z akce, která byla na náměstí, takže jsem jak troll šla se dvěma foťákama, ale nevadilo mi to :D po chvíli jsem se svého zbavila (vzal mi ho Péťa z A, a nafotil velmi zajímavé fotky mých spolužáků) po tomhle programu jsme o něm diskutovali s profesorkou a potom měli jít domů, šli jsme dřív asi o půl hodiny :D
•oslava mamky a mirka- ano té jsem se nevyhla, byla u nás a byla tu i sestřenka se kterou jsem byla donucena jít do shopinu, ale měla jsem sluchátka, takže jsem jí neslyšela a na všechno jí odpovídala jenom "hmm" nebo "no jo"..a na závěr musela vyslechnout její 15 minutový rozhovor po telefonu s kámoškou přičemž mi tady čuměla co si píšu na icq (Karol jí vzkazovala NEČUUUM a já dávala schválně velký písmo ať to vidí :D)

UŽ ASI HODINU SEM NEBYLA NA PLURKU! ha a já se udržím!!!
ale opět mě někteří jedinci vytáčejí :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

LeeeeeeeeeeeK =oD

BaaaaaaaaaF =oD

Komentáře

1 Day D r e a m Day D r e a m | Web | 16. června 2009 v 15:28 | Reagovat

Gartulujem k postupu do Prahy :)
Prečo ti len nadávajú?:O..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.