"Krátké" shrnutí dnešního dne

5. června 2008 v 21:48 | CrazZzy LaMma |  deníK
Dnešní den byl vážně zmatený...vstávala sem až někdy..noo někdy později :) takže sem automaticky šla na tramvaj jako dva předchozí dny...jela sem 7:45 (v ut 35, ve st 40)...
ve škole první hodina byla hodně vtipná...nam tam prof. natáčel náký video webkou..ja tam pred nim zdrhala pres pulku tridy..nakonec mě natočil..přičemž celá třída měla buchec jak mě viděla :D...nakonec natočil i svoji pleš :D..nakonec tam napsal."Hrála 3.B a moje pleš"....no nerozesmálo by vás to ?..
ve škole druhá hodina...ano psali sme čtvrtletku..prvně jak sem na ní koukla moje první otázka v duchu zněla asi takhle "kur*a co s tím?...ale nakonec sem na to přišla a nějak sem to vyřešila..:)
ve škole pátá hodina...španělština...byla to úžasná hodina, naučili jsme se toho děsně hodně...prof. nebyla a další nepřišla..a my sme pro nikoho nezašli..takže sme si tam hodinu kreslili na tabuli apod..šla sem aji s třídnicí...:D takže celkem gut hodina :))
cesta na plavání...přijížděla tramvaj a já se pak jenom modlila "doufám, že tam nebudou ti debilové z áčka" povim vám..NIKDY se nemodlete :D už ve dveřích sem si jich všimla..oni mě taky..měly kecy, že somálci a béčko sou vzadu...tak sem na ně kašlala..pak mleli cosi o tom co sem kdy naposledy jedla...rozhodla sem se je ignorovat..takže tam po mě furt volali "Janulee,Somalce.." jedna osoba tam vstala a řekla mi: vidím že se naše škola moc nezměnila...já: no nezměnila...byla to loňská maturantka.......ale tím ta cesta rozhodně nekončila..volali mě..pak přišla kiki..nakonec sme si na chvíli šly sednout bohužel k nim..a já byla k nim zády...co neudělal haltof ? chytl mi ramínko podprdy a pustil ho....udělal to dvakrát...no měli narážky na moji váhu..přitom až takovej somálec nejsem...
na plavání sem čučela na piráty...sylva fotila a nezapoměla zaznamenat i pozadí naši prof...nic pěknýho vam povim :D
pak už sme jely k optikovi s mamkou a mam nový brýle 8-)
a teď na večer sem se o5 udobřila s osobou se kterou sem se pohádala...vzájemně sme se omluvili a už to vypadá dobře :) sem ráda :))))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

LeeeeeeeeeeeK =oD

BaaaaaaaaaF =oD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.